Tayna i bashkohet fenomenit ‘TikTok’, me një vallëzim sensual paralajmëron këngën e re

Showbiz
40
0

Tayna izolimin e ka shfrytëzuar për të punuar në një projekt të ri të cilin pritet ta lansoj brenda disa ditëve.

View this post on Instagram

Tik tok: @/doruntina. #comingsoon #ajo

A post shared by Tayna (@tayna) on

Reprja këtë paralajmërim e bëri me anë të një videos të ndarë në rrjetin social ‘Tik Tok’ ku zbulon edhe fragmente të këngës.

Kënga do mbaj titullin  ‘Ajo’ dhe duket mjaft ritmike, ndërsa na mbetet të shihet nëse ka përgatitur edhe ndonjë klip apo është vetëm në versionin ‘Audio’./Botasot.info

Facebook Comments

POST A COMMENT.