Qka po ndodh me Dafinen kshtu ?

Showbiz
81
0

Dafina Zeqiri këto ditë po qëndron e izoluar në shtëpi dhe për momentin ka anuluar të gjitha planet.

Ajo gjatë kësaj kohe ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale, ndërsa solli edhe një këngë në bashkëpunim me Cricket.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi nga pushimet e fundit në Maldive dhe vjen tejet tërheqëse në to.

Në fotografitë që ndau me ndjekësit, Dafina dukej në formën më të mirë, ndërsa tregon haptas se po i mungojnë ato ditë.

Për ndryshe, Dafina ditë më parë festoi ditëlindjen dhe si dhuratë për fansat solli remiksin e këngës “Lule Lule”.

Facebook Comments

POST A COMMENT.