Policia e Kosovës e palodhshme, vazhdon angazhimin e plotë me ekipe speciale në Shqipëri

Lajmet
124
0

Edhe në orët e vona të mbrëmjes Policia e Kosovës po vazhdon angazhimin e njësiteve të specializuara në gjetjen e viktimave nën rrënoja në Shqipëri.

Policia e Kosovës me detyra konkrete në operacionin e kërkim-shpëtimit po ofron ndihmë dhe siguri për qytetarët e vendosur në ambiente të hapura.

Lajmi.net ju sjell pamje të angazhimit të palodhshëm të Policisë së Kosovës. /Lajmi.net/ 

Facebook Comments

POST A COMMENT.