• Media serbe po frikësohet se Kosova mund…

  Kosova vazhdon ëndrrën e saj për kualifikimin në Kampionatin Evropian, që do të mbahet vitin e ardhshëm. Fitorja me rezultat 2:0 ndaj Malit të Zi ka rritur dukshëm gjasat për vend të dytë, që

  Read More
 • Zonja e parë e Gjermanisë Angela Merkel, uron Albin Kurtin për postin e kryeministrit! (Video)

  Zonja e parë e Gjermanisë Angela Merkel, ka përshëndetur të gjithë popullin e Kosovës dhe e ka uruar Albin Kurtin për postin si kryeministër të Kosovës.Ajo për një mediium gjerman, foli për

  Read More
 • Albana Osmani

  View this post on Instagram Confidence always looks good ! I’m born with . #copyme #dontcopyme #reineana A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on Oct 13, 2019 at 3:27am PDT

  Read More
 • Kjo është e tepërt, Baton Haxhiu krahason Albin Kurtin me Sheshelin e serbisë!

  Gazetari Baton Haxhiu ka krahasuar Albin Kurtin me Vojsllav Sheshelin. Sipas gazetarit Baton Haxhiu Albin Kurti është i njëjtë me të. “Natyrisht se ky model i politikanit mënyrën e jetës e ka të

  Read More
 • Si mund të kualifikohet Kosova në “Euro 2020” pas fitores befasuese të Çekisë kundër Anglisë?

  Me humbjen befasuese të Anglisë ndaj Çekisë, Kosova tani duhet të djersitet më shumë për të siguruar kualifikimin në Evropian përmes Grupit A dhe nëse nuk ndodh kjo, atëherë “Dardanët” do të kenë

  Read More
Prishtina
15°
20°
SA
21°
SO
22°
MO
23°
DIE
Weather from OpenWeatherMap
Shkup
14°
21°
SA
21°
SO
21°
MO
22°
DIE
Weather from OpenWeatherMap
Prizren
15°
24°
SA
24°
SO
24°
MO
25°
DIE
Weather from OpenWeatherMap

Showbiz

Albana Osmani
Arta Memedi publikon këngën “Shote Galica”
Kendall Jenner kapet me ish të dashurin pas lirimit nga burgu
Angelina Jolie i mahnit të gjithë me fotot e fundit dhe mesazhet e forta drejtuar grave
Vishet shumë shkurt, Dhurata vë në pah këmbët seksi

Lajmet

Media serbe po frikësohet se Kosova mund…
Kjo është e tepërt, Baton Haxhiu krahason Albin Kurtin me Sheshelin e serbisë!
Serbia dinake Loja e tmerrshme e Vuçiqit dhe Ramës për një “Jugosllavi të re” në Ballkan
Ja çfarë ndodh nëse Albin Kurti nuk mund ta formojë qeverinë
Zgjedhjet 2019 Aplikimi per Mergimtaret tan mbi 18 Vjet