Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat

Publikimi i imazheve atraktive që nuk e lënë askënd indiferent, tashmë është diçka e rëndomtë për Arta Nitajn.

Modelja, aktorja dhe moderatorja e bukur tërheq vëmendjen e faqeve rozë sa herë që shpërndan fotografi të reja.

Dhe derisa jemi në sezonin e verës, në profilet të famshmeve në rrjetet sociale dominojnë pozat me bikini.

Facebook Comments

POST A COMMENT.