Dy largime tjera nga Prishtina

Prishtina ka njoftuar edhe për dy largime tjera nga skuadra.

Argjend Mustafa dhe Bleon Sekiraqa nuk do të jenë më pjesë e skuadrës së Prishtinës.

Këtë e ka bërë të ditur vet klubi nga kryeqyteti në një njoftimin në faqen e tyre zyrtare.

Facebook Comments

POST A COMMENT.