Dua Lipës ndjekësit i kërkojnë të tregojë se po i bën pushimet në Shqipëri

Duket se Dua Lipa po shijon çdo moment të vizitës së saj në Shqipëri. Këngëtarja me famë botërore ka postuar në Instagram disa fotografi të tjera nga brigjet shqiptare, por edhe çaste të tjera nga udhëtimi me familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Krahas disa fotografive ku shfaqet me bikini, ndjekësit shqiptarë i kanë kërkuar yllit të popit që të tregojë se ku po pushon, në mënyrë që të promovojë Shqipërinë para miliona ndjekësve të saj.

Facebook Comments

POST A COMMENT.