Sport

Driton Kuka: Tri copa të arta deri tash, një në shtëpi e dy ngadalë po i sjellim në atdheun tonë

Trajneri i xhudos, Driton Kuka, ka bërë të ditur se sot pjesëmarrësit e Kosovës në Lojërat Olimpike “Tokio 2020” do të nisen për në Kosovë. Ai me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se deri tani vendi i ka tri medalje olimpike. “Mirëmëngjesi nga Tokio. Tri copa të arta deri tash…

Read More

Si dy adoleshentë, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk shkëputen dot nga njëri-tjetri

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po udhëtojnë nëpër Europë me jahtin 130 milionë dollarë duke vijuar ende festën e 52-vjetorit të J.Lo. Së fundmi, ata janë ndaluar për një darkë romantike në Nerano të Italisë, ku janë fotografuar tejet të lidhur me njëri-tjetrin. Që nga dita e ribashkimit të tyre, Ben Affleck dhe Jennifer Lopez,

Read More

Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

Mami është rikthyer. Ky është përshkrimi simpatik që Rina Balaj iu ka vënë fotografive të reja. Rep artistja ka realizuar një set fotografik me poza të veçanta.

Read More

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat

Publikimi i imazheve atraktive që nuk e lënë askënd indiferent, tashmë është diçka e rëndomtë për Arta Nitajn. Modelja, aktorja dhe moderatorja e bukur tërheq vëmendjen e faqeve rozë sa herë që shpërndan fotografi të reja. Dhe derisa jemi në sezonin e verës, në profilet të famshmeve në rrjetet sociale dominojnë pozat me bikini.

Read More