Showbiz

Albana Osmani
Arta Memedi publikon këngën “Shote Galica”
Kendall Jenner kapet me ish të dashurin pas lirimit nga burgu
Angelina Jolie i mahnit të gjithë me fotot e fundit dhe mesazhet e forta drejtuar grave
Vishet shumë shkurt, Dhurata vë në pah këmbët seksi