Lajmet

Thaçi sot merr pjesë në seancën plenare të Forumit të Paqes në Paris
Media serbe po frikësohet se Kosova mund…
Kjo është e tepërt, Baton Haxhiu krahason Albin Kurtin me Sheshelin e serbisë!
Serbia dinake Loja e tmerrshme e Vuçiqit dhe Ramës për një “Jugosllavi të re” në Ballkan
Ja çfarë ndodh nëse Albin Kurti nuk mund ta formojë qeverinë
Zgjedhjet 2019 Aplikimi per Mergimtaret tan mbi 18 Vjet
Arrestohen tetë shtetas çekë, iu konfiskohet droni me flamurin “Kosova është Serbi” që planifikonin ta ngrisnin në stadiumin ‘Fadil Vokrri’
Veseli: Kufijtë e Kosovës janë të paprekshëm
Eskalon krimineli Sheshel: Policia dhe ushtria e Serbisë të hy në luftë me Kosovën pas këtij vendimi
Përfitimet e rritjes së fëmijëve në Zvicër