Allgemein

Si dy adoleshentë, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk shkëputen dot nga njëri-tjetri

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po udhëtojnë nëpër Europë me jahtin 130 milionë dollarë duke vijuar ende festën e 52-vjetorit të J.Lo. Së fundmi, ata janë ndaluar për një darkë romantike në Nerano të Italisë, ku janë fotografuar tejet të lidhur me njëri-tjetrin. Që nga dita e ribashkimit të tyre, Ben Affleck dhe Jennifer Lopez,

Read More

Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

Mami është rikthyer. Ky është përshkrimi simpatik që Rina Balaj iu ka vënë fotografive të reja. Rep artistja ka realizuar një set fotografik me poza të veçanta.

Read More

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat

Publikimi i imazheve atraktive që nuk e lënë askënd indiferent, tashmë është diçka e rëndomtë për Arta Nitajn. Modelja, aktorja dhe moderatorja e bukur tërheq vëmendjen e faqeve rozë sa herë që shpërndan fotografi të reja. Dhe derisa jemi në sezonin e verës, në profilet të famshmeve në rrjetet sociale dominojnë pozat me bikini.

Read More

Dua Lipës ndjekësit i kërkojnë të tregojë se po i bën pushimet në Shqipëri

Duket se Dua Lipa po shijon çdo moment të vizitës së saj në Shqipëri. Këngëtarja me famë botërore ka postuar në Instagram disa fotografi të tjera nga brigjet shqiptare, por edhe çaste të tjera nga udhëtimi me familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid. Krahas disa fotografive ku shfaqet me bikini, ndjekësit shqiptarë i

Read More

Hallo Welt!

Willkommen zur deutschen Version von WordPress. Dies ist der erste Beitrag. Du kannst ihn bearbeiten oder löschen. Und dann starte mit dem Schreiben!

Read More