Arsyeja përse Ganimete Abazi pauzoi disa vite nga muzika

Showbiz
84
0

Ganimete Abazi ka treguar se cila është arsyeja që e bëri atë të pauzojë disa vite nga muzika.

Ganimete Abazi ishte mysafire e emisionit “Mirage” mbrëmë (e premte), shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, ka folur për karrierën e saj në muzikë që nga fillimi deri në ditët e sotme, si dhe për bashkëpunimin me Pro Band.

Meqenëse për një kohë i ka munguar skenës muzikore, Ganja tregoi se cila ishte arsyeja e kësaj pauze.

Ndiqeni videon e mëposhtme ku gjendet intervista e plotë e Ganimete Abazit dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/

Facebook Comments

POST A COMMENT.